Епіцентр анонсував будівництво сучасного ТРЦ у Бучі замість зруйнованого

Епіцентр побудує в Бучі новий сучасний ТРЦ, як символ відродження. Компанія анонсувала проєкт до річниці повномасштабного вторгнення рф.

Про це повідомляє сайт міста.

Масштабний торгово-розважальний центр побудують на місці зруйнованого під час окупації ТЦ.

Об’єкт матиме два поверхи із торговою площею понад 60 тис. кв. м, а загальна площа становитиме близько 100 тис. кв. м, що в понад 5 разів більше за знищений ТЦ.

Це зробить ТРЦ це лише найбільшим торговим об’єктом Бучі, а й одним з наймасштабніших ТРЦ всієї Київської області.

Білборд з проєктом від Епіцентру з’явився в Бучі на місці знищеного торгового центру.

Засновники і менеджмент мережі Епіцентр не сумніваються в перемозі та майбутньому відродженні країни. Ми переконані, що будівництво сучасного Епіцентру в Бучі – знаковий проєкт. Буча стала символом болю та страждань українського народу, її відродження – початок нової історії. Розуміємо, що це більше соціальний, ніж комерційний проєкт. Але він дасть поштовх для відбудови регіону та, сподіваємось, поверне надію та впевненість людям, які тут живуть, – підкреслив генеральний директор Епіцентру Петро Михайлишин.

Наразі компанія вже готується до будівництва, завершено демонтаж конструкцій попереднього об’єкта, а архітектурний проєкт вже на фінальній стадії.

Що буде у новому ТРЦ?

Окрім відділів пов’язаних з будівництвом та товарами для дому, у ТРЦ будуть усі найсучасніші торгові концепти компанії, а саме:

  • продуктовий магазин Food Market;
  • Аптека 100+;
  • косметично-парфумерний бутік Mon Cheri;
  • Садовий центр;
  • дитячий магазин Epic;
  • Intersport та інші.

Також ТРЦ буде реалізований у новому для компанії концепті, частина торгових площ буде запропонована в оренду відомим українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування.

Директор направлення ексклюзивних концептів та розвитку компанії Епіцентр Вікторія Зеленська зазначила, що завдяки широкому вітражному склінню фасадів, просторій галереї та активним вхідним групам Епіцентр в Бучі виглядатиме як сучасний європейський торгово-розважальний центр.

Окрім наземного паркінгу буде і підземний, де кожен може знайти прихисток на випадок повітряної тривоги.

Щоб зробити ТРЦ енергоефективним, він одразу проєктується з розрахунком на джерела альтернативної енергії ти системи рекуперації.

Читайте також: Масштабування бізнесу і рекордний оборот: Владислав Чечоткін про успіхи Rozetka у 2022-му