Найбільший виплетений український орнамент: У ТРК Проспект встановлено рекорд України

У торгово-розважальному комплексі Проспект у Києві зареєстровано рекорд України у категорії «Мистецтво, масові заходи» — український орнамент, виплетений із найбільшої кількості ниток, загальною довжиною понад 1850 метрів із залученням найбільшої кількості непрофесійних майстрів, створений за ініціативою бренду. Представник Книги рекордів України вручив 3 вересня директору ТРК Ганні Погрібний диплом, який підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України та виступає свідченням загального визнання.

«Дякую кожному співавтору, який долучився до унікального проекту «Орнаменти бажань». ТРК Проспект — це насамперед соціальний простір турботи про себе та близьких. Тому й цінно, що наші гості приєдналися до орнаменту, що означає свідомість єднання, що сьогодні є дуже важливим. Ми впевнені, що у душі кожного українця висловлюється символізм цього проекту. Нитки, які ми разом вплітали, відображають наш біль та бажання перемоги, що поєднуються в орнаменті наших сердець — вишиванки», — сказала директор ТРК Проспект Анна Погрібна.

Вишиванка — це не лише елемент українського народного вбрання, а й складова нашого культурного надбання. Орнамент на вишиванці має великий символізм та історичне значення, так що ідея проекту полягала в тому, щоб разом із відвідувачами створити величезне панно з хенд-мейдом орнаментом та заплести в унікальні візерунки мрії та заповітні бажання. Орнамент є закодованим візерунком, що є оберегом і має велику силу.Зафіксовані результати: виплетений на великому полотні український орнамент, для створення якого використано понад 1850 метрів нитки, а також залучено 386 співавторів.

«Традиційно вишиванки створювалися руками справжніх майстринь, які намагалися кожну сорочку зробити унікальною та неповторною. Надихнувшись красою та символізмом українських орнаментів, ми розпочали громадську ініціативу, де панно створюється руками відвідувачів торговельно-розважального центру, а в основі механіки проекту – інтерактивна складова взаємодії між ТРК Проспект та учасниками, які приєдналися до процесу. Протягом трьох уїк-ендів, створюючи унікальний орнамент, гості торговельно-розважального центру заплітали у нього свої бажання, головне з яких – Перемога України. Вітаю всіх, хто приєднався до проекту ТРК «Проспект», з нашим загальним рекордом! Ми віримо, що наше єднання та величезна сила щирих бажань наближають нашу Перемогу!» – Прокоментувала ініціативу CMO Arricano Інна Морозова.

Читайте також: У ТРК Проспект встановлено рекорд України з найбільшого виплетеного українського орнаменту