У ТРЦ Мегамолл відкриється студія VOVK

Український бренд жіночого одягу та аксесуарів VOVK розширює свою присутність у Вінниці та відкриває нову студію у ТРЦ Мегамолл. Брокером під час підписання договору оренди виступила компанія UTG.

Новий магазин ритейлера відкриється на площі близько 90 кв. м. Це буде третя студія у місті та 40 за рахунком по всій Україні.

За словами Марії Тригуб, PR-менеджера бренду одягу, компанія вирішила масштабуватись у Вінниці, оскільки з’явилося багато нових прихильників бренду.

«Також ТРЦ Мегамолл має гарне розташування, велику площу та хороший трафік клієнтів. А в студіях VOVK завжди можна знайти жіночий одяг, який відповідає останнім тенденціям. Щотижневе оновлення асортименту підтримує зацікавленість клієнтів та мотивує заходити за обновкою якнайчастіше», — наголосила вона.

Крім того, як каже Марія, зараз люди почали підтримувати українських виробників. Сам ритейлер підтримує українську економіку, відсилає кошти ЗСУ, що також мотивує клієнтів купувати. Наприклад, з перших днів війни VOVK роздав безліч теплого одягу для чоловіків, які захищають Україну: було зшито близько 6000 плитконосок, понад 200 балаклав, по 400 пар нижньої та постільної білизни (наволочки та простирадла). Для переселенців компанія організувала пункти видачі речей у всій Україні. Багато людей змогли отримати одяг безкоштовно (віддали приблизно 16 000 одиниць). Також бренд створив патріотичні прикраси та щомісяця передає 15% з продажу ЗСУ.

Читайте також: «Сільпо» відкрив новий дизайнерський супермаркет в Ужгороді