«Не все у ТРЦ має бути пов’язане з торгівлею» — У ТРЦ Мічигана відкрили музей історії аутизму

У ТРЦ Meridian Mall у штаті Мічиган некомерційний фонд Xavier DeGroat Autism Foundation відкрив музей, присвячений історії аутизму.

У віці 4 років у засновника та генерального директора фонду Ксав’єра ДеГроата діагностували синдром Аспергера, який відноситься до розладів аутистичного спектру. У 2018 році він започаткував Фонд для захисту інтересів, надання економічних, освітніх можливостей для людей з аутизмом. Приблизно рік тому він вирішив відкрити музей у торговому центрі, оскільки ТРЦ є місцем накопичення безлічі людей і просувати ідеї фонду стало б можливим на ширші маси.

«Не все в ТРЦ має бути пов’язане з торгівлею», – вважає ДеГроат.

Ксав’єр ДеГроат

У музеї представлено хронологію виникнення та розвитку аутистичного розладу з початку 20-го століття до наших днів, сенсорну освітню програму, а також кожен відвідувач може ознайомитися зі списком видатних особистостей з аутизмом.

«Чути, що щось подібне відбувається у районі Лансінгу, неймовірно. Люди з аутизмом щодня борються із визнанням, адже громадськості не вистачає знань про спектр аутистичних розладів», — сказав мотиваційний речник з аутизмом Ентоні Янні.

Ден Ірвін, генеральний директор Meridian Mall вважає, що відкриття музею в ТРЦ привнесе нову динаміку в Meridian Mall і допоможе людям більше дізнатися про аутизм.

«Фонд Xavier DeGroat Autism Foundation має просто фантастичну місію. І я дуже радий бачити його у нашому ТРЦ», – сказав Ден Ірвін.

Читайте також: ТРЦ у Латвії обмежують та зупиняють роботу: як «омікрон» заважає торгівлі