Neo-Eco Ukraine та Nhood Україна стали партнерами у проєкті відновлення семи будинків у Гостомелі

Французька компанія Neo-Eco Ukraine та девелопер низки ТРЦ в Україні Nhood Україна оголосили про партнерство в рамках проєкту відновлення житла в Гостомелі (Київська обл.).

«Раді розпочати новий рік із гарної новини про партнерство між компаніями Neo-Eco Ukraine та Nhood Україна. Спільно ми працюватимемо над відновленням семи житлових будинків на 337 квартир у Гостомелі. Це наш перший крок у відновленні країни. Ми докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити виконання проєкту відновлення максимально якісно. Дякуємо нашим партнерам Neo-Eco Ukraine за довіру», — повідомила СЕО компанії Nhood Україна Ганна Корягіна.

Наголошується, що французька компанія Neo-Eco спеціалізується на роботі за принципом економіки замкнутого циклу, тобто інтеграції використаних матеріалів. Саме за цим принципом матеріали зруйнованих будівель у Гостомелі будуть використані у відновленні будинків.

Проєкт відновлення семи будівель у Гостомелі реалізується завдяки уряду Франції та іншим донорам.

«Компанія Nhood Україна працюватиме над розробкою концепції забудови з метою інтегрувати принцип п’ятнадцятихвилинної доступності для вирішення максимальної кількості запитів місцевого населення за мінімальної відстані», — додала Корягіна.

Nhood — глобальний мультиоператор у сфері нерухомості, що здійснює експлуатацію та комерціалізацію мультифункціональних об’єктів, управління активами, благоустрій та девелопмент, з метою створення більш стійкого та екологічного міського середовища. Об’єднує компетенції та ноу-хау у сфері нерухомості 1029 експертів із 10 європейських країн для постійного відновлення і трансформації портфеля в управлінні майже з 300 комерційних об’єктів у Європі.

Nhood Ukraine («НУУД Україна», до лютого 2021 року — Ceetrus Ukraine) — міжнародний девелопер торговельних центрів та ритейл-парків в Україні. Керує п’ятьма наявними торговельними галереями та ритейл-парком. У стадії розробки — три великі проєкти: ТРЦ Rive Gauche та Retail Park 2 (Київ), а також ТРЦ OVI (Одеса) загальною площею понад 200 тис. кв.

Neo-Eco вже 17 років працює за принципом економіки замкненого циклу.

Читайте також: Лікарня майбутнього: За сприяння Budhouse Group проведено реконцепцію старого корпусу дитячої лікарні «Охматдит»