У 2022 році у Великобританії щодня закривалися 47 магазинів

Аналітики Британського дослідницького центру роздрібної торгівлі з’ясували, що за минулий 2022 рік в країні закрилося понад 17 тисяч роздрібних магазинів. Про це повідомляє Retail Gazette.

Для британської роздрібної торгівлі 2022 рік став найважчим за останні п’ять років. Учасники ринку вважають, що прийдешній 2023 рік буде не менш складним.

Згідно з аналізом, складеним експертами Центру досліджень роздрібної торгівлі, минулого року у Великобританії щодня закривалися 47 магазинів, так як їх власники не могли впоратися зі зростанням цін на електроенергію, інфляцією і витратами на обслуговування.

Зокрема, минулого року по всій країні закрилося понад 17 000 магазинів (як на центральних вулицях міст, так і в більш віддалених місцях). У 2021 році кількість закриттів становила приблизно 11 000 торгових точок.

Зазначається, що 5 500 магазинів закрилися, оскільки у них більше не було фінансової можливості продовжувати торгівлю, а понад 11 600 закриттів стали результатом рішення великих торгових мереж знизити витрати.

Крім того, минулого року Великобританія втратила понад 151 000 робочих місць у секторі роздрібної торгівлі, включаючи онлайн-платформи.

Читайте також: Auchan представляє в Польщі інноваційну концепцію гіпермаркету