NEPI Rockcastle придбала ТРЦ Forum Gdansk за 250 мільйонів євро

Провідна група з інвестицій і розвитку нерухомості у Центральній та Східній Європі NEPI Rockcastle придбала ТЦ Forum Gdansk у Multi Veste 339 B.V. за 250 мільйонів євро.

Forum Gdansk — це торговельний центр площею 63 500 кв. м, розташований у Гданську, шостому за чисельністю населення місті Польщі (понад 470 000 осіб).

Гданськ разом із містами Ґдиня та Сопот складають «регіон Тримісто», який вважається одним із найбільших, найбагатших та найшвидше зростаючих міських агломерацій Польщі.

У NEPI Rockastle заявили, що це придбання стало одним із найдорожчих у галузі торговельної нерухомості за 2022 рік.

З територією обслуговування понад 840 000 людей (у межах 30 хвилин їзди) об’єкт має стратегічне розташування в місті з чудовою видимістю та доступом з усіх районів міста.

Forum Gdansk має сертифікат BREEAM In-use Excellent і рівень заповнюваності 93%, включаючи таких орендарів, як Eurospar, H&M, Helios, Reserved, TK Maxx, Van Graaf і Zara. Торговельний центр має надзвичайні операційні показники та хороші можливості для майбутнього зростання як органічного, так і шляхом подальшого підвищення вартості.

«Forum Gdansk — це приваблива інвестиційна можливість. Ми твердо віримо у торговельну нерухомість та її позитивні перспективи, незважаючи на занепокоєння щодо макроекономічного контексту та потенційного уповільнення в результаті зростання інфляції та процентних ставок. Ми є довгостроковими інвесторами, і ми впевнені, що Центральна та Східна Європа є регіоном, який продовжуватиме демонструвати подальше економічне зростання в майбутньому», — сказав Рюдігер Дані, СЕО NEPI Rockastle.

Загальна ціна покупки становить 250 мільйонів євро, з яких 50 мільйонів євро включає фінансування постачальника, що виплачується NEPI Rockcastle протягом максимального періоду в три роки, за фіксованою процентною ставкою 6,5%, повідомляє компанія.

Читайте також: Multi Corporation у співпраці з UNITED24 організовує збір благодійних внесків на аптечки першої допомоги