Nokia оголосила про остаточний вихід з ринку росії

Фінські компанії продовжують масовий вихід із російського ринку. Сьогодні стало відомо, що Nokia вирішила повністю згорнути діяльність на росії. Про це заявив гендиректор компанії Пекку Лундмарк.

Фінська транснаціональна корпорація Nokia, яка домінувала на ринку мобільних телефонів на початку 2000-х років, сьогодні спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових та IP-мереж.

У прес-центрі головного офісу фінської корпорації підтвердили інформацію про закриття бізнесу на Росії.

“Nokia йде з російського ринку, але це не вплине на наші фінансові перспективи”, – йдеться у повідомленні компанії.

Читайте також: Німецька компанія OBI планує позбутися російського бізнесу

На початку березня Nokia оголосила про те, що припиняє постачання обладнання на російський ринок, але продовжує працювати. У новій заяві йдеться, що за зупинкою інвестиційної програми та перенесенням науково-дослідницької діяльності межі росії компанія готова оголосити про остаточний вихід із цієї країни. Пріоритетом у ході процесу залишиться «безпека та благополуччя співробітників», зазначили в Nokia.

В офіційному релізі Nokia зазначається, що у 2021 році на росію припало менше 2% продажів. Таким чином, у компанії розраховують, що рішення піти з Росії не позначиться на планах досягнення певних фінансових показників за підсумками 2022 року.

Джерело