Нові відкриття у львівських ТРЦ

ТРЦ King Cross Leopolis

«Спокуса сну»

На другому поверсі ТРЦ King Cross Leopolis відкрився магазин «Спокуса сну».

Магазин пропонує широкий асортимент домашнього текстилю: постільної білизни, рушників, халатів, піжам, скатертин, покривал, подушок, ковдр, пледів та подарункових наборів на всі випадки життя.

ТРК Victoria Gardens

Barbercompany

У ТРК Victoria Gardens на 1-му поверсі розпочав роботу оновлений магазин Barbercompany.

Barbercompany – це магазин ексклюзивних засобів для гоління і догляду для чоловіків від легендарних брендів, таких як Edwin Jagger, Parker, Truefitt & Hill, Proraso, Feather, Giesen & Forsthoff, Solingen та інші.

F.U.EGO

Ще один оновлений магазин, що відкрився в торговельно-розважальному комплексі Victoria Gardens – “F.U.EGO”.

F.U.EGO пропонує колекційний одяг виробництва Франції та Італії для жінок. Колекційний одяг 1 лінії виходить 4 рази на рік, а також доповнюється щонайменше 1 раз на місяць міні-колекціями.

БАБА PEREDALA

Також у ТРЦ нещодавно відкрився новий острівець напівфабрикатів БАБА PEREDALA. Асортиментний ряд міні-магазину складається із заморожених домашніх страв: вареників, котлет, пельменів та сирників.

ТЦ «Роксолана»

Файні Льоди

На другому поверсі торгового центру «Роксолана» відкрилася нова локація – Файні Льоді. Це майстерня натурального джелато, де можна придбати натуральне морозиво та сорбети. Загалом в асортименті понад 100 смаків.

СТРЦ Spartak

SPORTLANDIA

У СТРЦ Spartak з’явився новий спортивний ритейлер – SPORTLANDIA. Магазин площею 1 048 кв. м пропонує величезний вибір одягу, взуття, аксесуарів та спортивного інвентарю від світових брендів, таких як New Balance, Columbia, Asics, Fila, Kappa, Puma та Jack Wolfskin.

Читайте також: ТРЦ Forum Lviv залучає нові бренди до Західної України