ТРЦ Forum Lviv залучає нові бренди до Західної України

Бренд італійської косметики Kiko Milano та бренд Calvin Klein Jeans незабаром відкриють свої перші магазини у Західній Україні у ТРЦ Forum Lviv.

Бренд Kiko Milano відомий своєю міланською монобрендовою косметикою та аксесуарами, в яких поєднуються стиль та висока якість. Продукція бренду користується великою популярністю у всій Європі та США.

У ТРЦ Forum Lviv відкриється перший офіційний магазин Kiko Milano у Західному регіоні. Приміщення розміром 40 кв. м розташується у районі головного атріуму ТРЦ на першому поверсі.

У торговій галереї з’явиться магазин американського lifestyle-бренду Calvin Klein Jeans, площею 140 кв. м. Всесвітньо відомий своєю джинсовою лінією, одягом, взуттям та аксесуарами магазин Calvin Klein Jeans вперше відкриється у Львові та Західному регіоні.

«Вже понад 40 брендів обрали ТРЦ Forum Lviv як локацію для свого першого магазину у Львівській області. Серед них: Massimo Dutti, Oysho, MANGO та LC Waikiki. Крім того, багато провідних міжнародних рітейлерів представили тут нові концепції та флагманські магазини. Kiko Milano та Calvin Klein Jeans – найновіші бажані та модні бренди, які до нас приєднуються. Вони стануть чудовим доповненням до портфелю брендів ТРЦ Forum Lviv, і ще більше урізноманітнять пропозицію для львів’ян та гостей міста», – коментує Марина Нестеренко, директор ТРЦ Forum Lviv.

Довідка. Multi Ukraine розробила та володіє ТРЦ Forum Lviv разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості, зокрема, з групою компаній «Budhouse» та компанією «Галерея Центр». Управління торговельно-розважальним центром здійснюється компанією Multi Ukraine. Forum Lviv, загальною площею 69 000 кв. м, включає магазини, ресторани, розваги, 4DX кінотеатр і підземний паркінг. ТРЦ має унікальний мікс провідних національних і міжнародних брендів, а також є місцем зустрічі і fashion локацією в місті.