Нові відкриття у ТРЦ Blockbuster Mall

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у ТРЦ Blockbuster Mall у грудні відкрилося 7 нових магазинів.

1. Магазин одягу Sinsay

Бренд Sinsay, створений у 2013 році, присвячує свої колекції молодим дівчатам, які шукають натхнення для повсякденних образів, а також оригінальні вбрання для вечірок. Відмінна риса бренду – одяг зі сміливими візерунками та принтами, а також нестандартні аксесуари.

Бренд входить до групи компаній LPP, яка є польським виробником одягу та представляє п’ять брендів: Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay.

2. Мультибрендовий магазин взуття District

У магазині представлене тільки оригінальне взуття Nike, Dr. Martens, Converse, New Balance, Puma, Saucony, Timberland, Fila та інші.

3. Магазин верхнього одягу Prima Shop

Prima Shop – це магазин, де представлені колекції провідних виробників жіночого та чоловічого верхнього одягу. В асортименті магазину дублянки, парки, шуби, пуховики, шкіряні куртки та пальта.

Бренд існує на ринку з 2004 року та має клієнтів по всій території України.

4. Магазин товарів для дому Jysk

6 грудня Jysk відкрив новий магазин у ТРЦ Blockbuster Mall, який є особливим для компанії – це 1000-й магазин Jysk по всьому світу у новому форматі 3.0!

Формат 3.0 у Jysk був введений у 2017 році. Головною метою цієї трансформації було покращення клієнтського досвіду, а також формування нового сприйняття у покупців — зокрема, покупки Jysk стали більш атмосферними, комфортними та приємними.

5. Магазин дизайнерського одягу Andre Tan

Одяг Andre Tan – це втілення елегантності. У речах дизайнера гармонійно поєднуються ультрасучасні тренди та зручність, вишукана розкіш та національна самобутність. Любителям бренду подобається увага до найдрібніших деталей та можливість підібрати стильний гардероб для фігури будь-якого типу.

Сьогодні в Україні відкрито понад 50 магазинів Andre Tan у найбільших містах країни, а сам бренд випускає 4 лінії одягу.

6. Магазин білизни Anabel Arto

Anabel Arto – молодий бренд, що з’явився в 2008 році, а вже зараз білизну та купальники цієї торгової марки можна побачити на моделях, що беруть участь у конкурсах по всьому світу.

Місія бренду – допомогти жінці проявити чуттєвість, елегантність, жіночність і завжди бути впевненою у собі. Дизайнери та професійні технології Anabel Arto постійно розширюють асортиментний ряд, випускаючи новинки щомісяця.

7. Магазин білизни та одягу для дому Obrana

Obrana – це індивідуальність, особливість, душа та комфорт. Бренд було створено з думкою про українських жінок. Щоб вони завжди відчували себе красивими, будучи вдома чи збираючись на важливу ділову зустріч.

Також очікується відкриття нового підписанта грудня – магазин одягу GD Cashmere!

Джерело