Новий ТРЦ BAOBAB незабаром відкриється під Луцьком

Неподалік Луцька незабаром відкриється новий торговий центр, запуск якого анонсували ще минулого року. Його назва BAOBAB і зараз ТЦ на фінальній стадії реалізації.

Він розташований у селі Рованці, неподалік Луцька, вздовж об’їзної траси сполученням "Луцьк-Львів". Оскільки об’єкт отримав назву BAOBAB (Баобаб), одним з ключових елементів його візуалізації стане інсталяція у формі цього дерева.

У вересні 2022 року стало відомо, що якірним продовольчим орендарем тут стане супермаркет харківської мережі "Чудо маркет". На стеллі перед торговим центром вже встановили вивіски деякі торгові точки, зокрема аптека "Здорова родина", зоомагазин "ЗООродина", магазин техніки iGood, бутик нішевої парфюмерії Sillage та мережа піцерій "Фелічіта".

Нові відкриття в “Злата Плаза”

У рівненському ТРЦ “Злата Плаза” відкрилися одразу чотири нових магазини. Пул орендарів підсилили 2 українських бренди – STIMMA та Solmar, а також магазин місцевої мережі "Чарівний Тремпель".

STIMMA - український бренд з власним виробництвом, який відшиває та постачає оновлення щотижня, а Solmar – це провідний український виробник трикотажу.

Мережа "Чарівний Тремпель" реалізує стильне жіноче вбрання та аксесуари в середній ціновій категорії.

Крім цього, в ТРЦ відкрився магазин трендсеттера на ринку ювелірних прикрас "Золота Країна".

Ще одни відкриттям стала кав’ярня нового формату - Finca Coffee. Там працює самообслуговування, без барист з оплатою через термінал.

Завдяки цьому у “Злата Плаза” утримується нульова вакантність.

Джерело: All Retail

Читайте також: Індекс самопочуття рітейлу (RWBI) у лютому показав незначне зниження