Нью-Йоркський ТРЦ Empire Outlets виставлено на продаж за борги

Власник комплексу домовився про реструктуризацію заборгованості на суму близько 350 млн. доларів.

Знаменитий нью-йоркський торговельний центр Empire Outlets на Стейтен-Айленді змінить власника в рамках програми з реструктуризації заборгованості на суму близько 350 млн. доларів. Девелопер Молла, компанія BFC Partners Дональда Капоччіа та Джозефа Феррари, домовилася про реструктуризацію з основними кредиторами – Goldman Sachs та Sterling National Bank, які зможуть брати участь у торгах за контроль над об’єктом.

Процес продажу об’єкта може тривати приблизно рік. Зазначається, що сам торговий центр (сильно постраждалий у період пандемії та обмежень) продовжуватиме роботу у штатному режимі, і для покупців у короткостроковій перспективі нічого не зміниться.

У Goldman Sachs ‘Urban Investment Group вважають, що проблеми Empire Outlets пов’язані з пандемією. На початок кризи торговий центр площею близько 31 500 кв. м було заповнено орендарями на 73%. Але введення жорстких обмежувальних заходів та масовий відтік туристів призвели до того, що у складі центру закрилися 12 орендарів та спорожніли додатково понад 4600 кв. м торгових площ.

Читайте також: ТРЦ у Латвії обмежують та зупиняють роботу: як «омікрон» заважає торгівлі

Відвідуваність Empire Outlets скоротилася в середині 2020 року до рекордних 23 тисяч осіб на день, що на 65% менше, ніж у 2019 році. На тлі проблем з орендарями та купівельним трафіком власники торговельного центру почали відчувати труднощі з обслуговуванням кредитів.

Будівництво Empire Outlets розпочалося у 2015 році, а відкриття відбулося 15 травня 2019 року. Попередні плани передбачали відкриття 100 дизайнерських магазинів, але після завершення будівництва кількість орендарів була скоригована до 70. Комплекс позиціонується як «головний торговий та обідній центр Нью-Йорка» з краєвидами на Нижній Манхеттен. Серед орендарів центру – популярні бренди мас-маркету H&M, Gap, Banana Republic, Levi’s, Nike, Samsonite та ін.

В даний час BFC Partners працює над проектом нового багатофункціонального житлового комплексу із 270 квартир на Bay Street. У складі центру заплановано також відкриття торгових площ. У Нижньому Іст-Сайді девелопер бере участь у проекті Essex Crossing вартістю 1,5 мільярда доларів, а Краун-Хайтс володіє центром Bedford Union Armory.

Джерело