Один з найбільших ТРЦ США опинився під загрозою викупу

Один з найбільших ТРЦ у США опинився під загрозою викупу з боку інвесторів, оскільки власник не може погасити величезний борг. Можливо, торговий центр доведеться продати.

Про це повідомляє місцеве видання LocalToday.

Йдеться про ТРЦ Megamall Palisades Center, яке належить Pyramid Management Group. Розташовується молл у Вест-Найку, неподалік Нью-Йорку.

Wilmington Trust, який виступає в якості довіреної особи для власників облігацій CMBS, подав заяву про викуп торгово-розважального комплексу. Траст стверджує, що власник Pyramid Management Group має непогашений кредит у розмірі 418,5 мільйонів доларів США.

Позику Pyramid надали ще у 2016 році, фінустанови JPMorgan Chase і Barclays, а потім передали борг трасту. У наступні роки Palisades Center постраждав від втрати основних орендарів, а погіршила ситуацію пандемія коронавірусу.

Термін погашення позики минув аж у квітні 2021 року, але компанія попросила тимчасовий мораторій на виплати на початку пандемії.

Але і восени 2022 року Pyramid не змогла виконати свої зобов’язання по кредиту і опинилася у стані дефолту.

Тепер Wilmington Trust намагається заволодіти торговим центром та продати його для погашення позики.

Що відомо про Palisades Center?

ТРЦ є 12-м за величиною торговим центром у Сполучених Штатах і розташований у 20 милях на північ від Нью-Йорка.

Розроблений у 1998 році, він включає колесо огляду, ковзанку та кінотеатр. Експерти оцінили нерухомість у 425 мільйонів доларів у 2020 році, що менше половини від оцінки 2016 року.

Читайте також: Після 45 років роботи: у США закривається великий ТРЦ