Головний офіс “Ашан” заперечує допомогу російській армії – офіційна заява

Головний офіс французької компанії “Ашан” заперечує свою причетність до допомоги російській армії. Рітейлер стверджує, що розслідування, де про це йдеться не відповідає дійсності.

Про це компанія повідомила у своїй офіційній заяві.

Auchan Retail надзвичайно здивований цими звинуваченнями, які ніяк не підтверджуються фактами внутрішнього розслідування, – зазначається у повідомленні.

Французький офіс перевірив два приклади зі статті і вважає, що їх невірно інтерпретували. Наприклад, в розслідуванні The Insider та Bellingcat розповідається, що у березні минулого року контролерка управління “Ашан – Санкт-Петербург” Наталія Зельцер попросила колег зібрати партію гуманітарної допомоги.

До свого прохання вона доклала список речей, у якому були шкарпетки, цигарки, запальнички та бритви. Усім в “Ашан” було зрозуміло, куди йдуть речі, йдеться у статті з посиланням на приймальника одного з магазинів.

Що кажуть в Ашан?

В Auchan Retail не заперечують, що компанія отримала таке замовлення від мерії Санкт-Петербургу, але заявляють, що в ньому не було нічого такого, що дозволило б запідозрити кінцевий пункт призначення.

Наталія Зельцер заявила, що не отримувала запитань щодо “гуманітарки” від вищезазначеного приймальника і не говорила йому нічого подібного.

“Гуманітарна допомога для Донбасу”

Другий приклад неправильної інтерпретації “Ашан” вбачає у інформації розслідувачів про те, що у магазині рітейлера в Самарі був так званий пункт збору “гуманітарної допомоги для Донбасу”.

За словами представників французького офісу, цей пункт був ініціативою власника самарського ТЦ Космопорт, а працівники мережі не мали до цього жодного стосунку і не допомагали в цьому.

Як і з будь-яким покупцем, окремою людиною чи професійним закупником, Auchan не може знати, як зрештою використовуються придбані товари. Auchan Retail категорично заперечує заяви, зроблені в цьому розслідуванні, та їхню інтерпретацію, – наголосили в компанії.

Детальніше про скандал із гуманітаркою для російської армії читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: Надсилали допомогу окупантам: український офіс “Ашан” вимагає пояснень від Франції