Ощадбанк надав додатково $50 млн кредитування ДК «Епіцентр К»

Державний Ощадбанк (Київ) надав ТОВ “Епіцентр К” нові кредити на загальну суму $50 млн для будівництва елеваторних комплексів для зберігання зернових, а також на будівництво та відкриття нових ТЦ. Про це повідомила прес-служба банку.

За рахунок коштів, зокрема, планується профінансувати завершення будівництва елеваторів у містах Шепетівка та Четирбоки (Хмельницька область) потужністю 180 тис. тонн зберігання.

Кошти також будуть спрямовані на будівництво та відкриття торгових центрів Епіцентр.

«Фінансування будівництва елеваторів є вкрай важливим для забезпечення належного зберігання врожаю зернових, які є основою агробізнесу країни. Будівництво та відкриття нових торгових центрів, у свою чергу, забезпечить створення нових робочих місць та задовольнить потребу у придбанні товарів широкого вжитку», — йдеться у прес-релізі «Епіцентр К».

Довідка. ТОВ «Епіцентр К» створено у 2003 році, перший гіпермаркет у Києві відкрито у грудні того ж року. На вересень 2022 року мережа налічує 72 ТЦ Епіцентр та гіпермаркетів Нова лінія в Україні.

За час українсько-російської війни повністю знищено три торгові центри у Чернігові, Бучі, Маріуполі. Частина об’єктів мережі призупинила роботу через близькість бойових дій, дехто перебуває на тимчасово окупованій території.

Аграрний підрозділ групи займається вирощуванням зернових, зернобобових та олійних культур, має насіннєвий завод, власні переробні, логістичні та елеваторні потужності.Земельний банк компанії об’єднує 167,2 тис. га у 5 регіонах України, а елеваторна мережа налічує 15 працюючих елеваторів із загальним обсягом зберігання близько 1,54 млн. тонн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

Читайте також: Епіцентр профінансував придбання 20 реанімобілів на 55 мільйонів гривень