Залишилися без туалетного паперу: з росії йде виробник Zewa

Компанія Essity, що базується в Стокгольмі, виробник Zewa, Libero, Tork і Libresse, остаточно піде з росії.

Скандинавські компанії продовжують залишати російський ринок на тлі збройного нападу росії на Україну. Сьогодні стало відомо, що шведська компанія Essity, виробник Zewa, Libero, Tork та Libresse, остаточно піде з країни-агресора.

«Умови Essity для ведення бізнесу в рф погіршилися. В результаті активи компанії в росії були знецінені приблизно на 1,4 млрд. шведських крон (147 млн. доларів). Крім того, розпочато роботу з виходу з російського ринку», — прокоментував голова компанії Магнус Грот.

Коментуючи підсумки першого фінансового кварталу 2022 року, Грот також заявив, що компанія змушена була суттєво підвищити ціни, і найближчим часом зростання продовжиться.

“Ми домовилися про підвищення цін з клієнтами в Європі, щоб компенсувати різке збільшення вартості енергії”, – наголошується в заяві.

Essity працює на російському ринку з 1994 року і на сьогоднішній день володіє трьома виробничими потужностями з розташуванням у Ленінградській та Тульській областях. У штаті компанії перебуває близько 1300 осіб. Обсяг продажів Essity в росії в 2021 році склав 29,5 млн. доларів – це близько 2% в загальній структурі виручки компанії.

Читайте також: Від виробників продуктів до світових автоконцернів: які компанії відмовляються спонсорувати війну податками у росії