PepsiCo повністю припинила виробництво Pepsi, 7UP, Mountain Dew у росії

Компанія PepsiCo, другий за величиною виробник безалкогольних газованих напоїв на світовому ринку, оголосила про повне припинення виробництва Pepsi, 7UP, Mirinda та Mountain Dew у росії. Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, з моменту заяви PepsiCo про зупинення роботи в росії до повної зупинки виробництва напоїв пройшло майже півроку.

Заява компанії про припинення виробництва Pepsi, 7UP та інших напоїв була незабаром після того, як кореспонденти Reuters побували в російських торгових мережах і виявили у продажу нові партії газованих напоїв, виготовлених на російських заводах у липні та серпні 2022 року.

Зазначається, що остання дата випуску напоїв, що перебувають у продажу, — 17 серпня. У новій заяві щодо операцій на російському ринку PepsiCo заявила про припинення виробництва концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up та Mountain Dew у країні.

“Згодом усі концентрати в росії були вичерпані, і виробництво припинено”, – прокоментував представник харчового гіганта, відповідаючи на питання про стан справ на російському ринку. Ця заява стала першим офіційним коментарем з боку компанії після того, як у березні було оголошено про згортання виробництва, продажу та маркетингової активності в росії.

Читайте також: Adidas вирішила не повертатися до росії