Перша в Європі: німецька мережа Aldi Süd запускає доставку додому

Німецька мережа дискаунтерів Aldi Süd першою в Європі запускає послугу доставки продуктів додому.

Спочатку вона буде доступна лише на території міста Мюльхайм (Північна Рейн-Вестфалія), в якому розташована штаб-квартира мережі. Також компанія планує запустити для клієнтів послугу самовивезення.

Профільні видання ЄС зазначають, що рішення Aldi запустити доставку є досить важливим для європейського роздрібного ринку. До цього мережі жорстких дискаунтерів утримувалися від розвитку цього напрямку.

Запрацює доставка у тестовому режимі з червня цього року і скористатися нею зможуть лише співробітники компанії. До четвертого кварталу цього року Aldi Süd хоче масштабувати послугу і на інших містян.

Покупцям буде доступно понад 1300 найменувань товарів, зокрема свіжі та заморожені продукти. У неділю доставка не працюватиме.

Річниця роботи Lidl

Раніше ми розповідали, що міжнародний ритейлер запустив нову лінійку товарів у стилі минулих десятиріч на честь 50-річчя своєї роботи.

Рекламна компанія пройде під гаслом "50 років більше, ніж дешево".

У Lidl наголошують, що мережа зберігає дисконтний формат з моменту відкриття перших магазинів півсторіччя тому.

Читайте також: Ігор Скляренко, Дафі: незабаром у нас відкриються магазини УКРЗОЛОТО, Золотий Вік, BROCARD, Colin’s, COMFY та OLLA

На полицях мережі з'являться товари у стилі 70-х, 80-х та 90-х років. Це звичні для покупців продукти, але оформлені у ретро стилі.

Як виглядають ці товари і якою була історія розвитку Lidl, читайте в матеріалі.

All Retail