Перший у Бучі «Сільпо» присвятили книзі Ірени Карпи

18 грудня у Бучі на Київщині відкрився перший супермаркет «Сільпо». Спеціально для цієї події українська письменниця Ірена Карпа написала книгу «Щоденник Білки-Детективки», атмосферу та персонажів якої відтворили у дизайні нового магазину.

Детективну історію можна прослухати і прочитати на великому інтерактивному екрані, розташованому в зоні самокас. На цьому екрані відвідувачі можуть пройти квест після кожного розділу книги. Крім того, в різних відділах магазину розміщені QR-коди, якими можна послухати аудіоверсію книги.

«Ця історія відгукнеться тим, кому подобається історія пригод, кому не байдужі справжня дружба, підтримка та свобода. До того ж я вклала в неї чимало сучасних челенджів, таких як екологічне життя у світі надмірного споживання, межа між віртуальним життям та сьогоденням тощо. Підійде як малюкам, так і підліткам, бо одна з героїнь — їхня ровесниця», — каже авторка Ірена Карпа.

Героями інтер’єру нового «Сільпо» стали ліс та звірі. У фруктово-овочевому відділі персонажі книги грають на дереві, а в колесі під стелею медитує головна героїня Білка-Детективка.

Екологічним нововведенням бучанського «Сільпо» стали електронні цінники, які дають змогу скоротити використання паперу та оперативно оновлювати ціни на товари.

У новому супермаркеті площею 1 211 кв. м працюють 8 звичайних кас, 6 кас самообслуговування та 2 – тютюнові. Гості можуть придбати продукти самостійно, а також замовити доставку чи самовивіз.

«Сільпо» за мотивами книги Ірени Карпи працює щодня з 8.00 до 22.00 за адресою: м. Буча, бульвар Леоніда Бірюкова, 2 (ТРЦ Avenir Plaza).

Нагадуємо, нещодавно відкрився «Сільпо» у стилі «Місто тіней».