Платіжні картки “АТБ” видають вже чотири українських банка

Продуктовий рітейлер “АТБ” завершив підключення до проєкту з випуску кобрендових платіжних карток Visa, тепер вони доступні у чотирьох українських банках.

Картки мережі покликані спростити процес купівлі товарів і дають можливість їх власникам постійно отримувати ексклюзивні знижки в супермаркетах “АТБ”.

Картки рітейлера тепер випускають "Райффайзен Банк", "А-Банк", "Ощадбанк" та "ЕкоБанк" ("Укргазбанк").

Першою із залучених до проєкту фінустанов став "Райффайзен Банк", наразі він видав понад 720 тисяч таких карток, "А-Банк" — понад 115 тисяч одиниць,"Укргазбанк" — 4 616 менше ніж за місяць. В "Ощадбанку" 1,8 млн карток діючої емісії переходять у статус кобренд.

Зазначеною платіжною карткою можна користуватися, як і будь-якою іншою, тобто робити офлайн та онлайн покупки (в Україні та за кордоном), переводити гроші на інші картки, знімати готівку, тощо.

На цю картку також можна отримувати будь-які виплати: пенсію, заробітну плату, соціальну допомогу, стипендію тощо. Для цього треба зазначити її номер для зарахування коштів при оформленні відповідних виплат. Обслуговування картки безоплатне.

В чому особливість карток “АТБ”?

Власник картки отримує ексклюзивне право отримувати суттєві додаткові знижки на 500–700 товарів, для зручності позначених спеціальними цінниками у вигляді картки в усіх магазинах мережі.

Асортимент акційних пропозицій буде змінюватись кожні 1-2 тижні, крім цього, у разі оплати карткою надається постійна додаткова знижка 5% навіть від вже встановленої акційної ціни.

Зараз для власників карток мережі стартувала акція "Міцні знижки", яка передбачає знижки на деякі товари та продукти до 50%. Діятиме пропозиція до 9 квітня 2023 року.

Як отримати картку?

Замовити картку можна особисто у будь-якому відділенні банків-партнерів, із паспортом та ІПН.

Також за кілька хвилин її можна власноруч оформити онлайн в мобільному застосунку Raiffeisen Online, "ЕкоБанк" ("Укргазбанк"), Аbank24 або за допомогою чат-бота месенджера "Ощадбанку".

У цьому випадку, для ідентифікації використовується мобільний застосунок "Дія" чи цифрові фото документів.

Читайте також: "АТБ" розширює програму доставки товарів через поштові відділення