Покупці польского Lidl пожертвували українцям понад 961 тону товарів

Покупці польських супермаркетів Lidl пожертвували українцям понад 961 471 кг різних товарів.

Про це йдеться на сайті продуктового рітейлера.

Компанія вирішила підбити підсумки до річниці початку великої війни рф проти України. За словами представників Lidl, з 24 лютого 2022 року по 17 люте 2023 року покупці мережі пожертвували понад 961 тону товарів українцям.

Здебільшого це були товари першої необхідності, зокрема, продукти тривалого зберігання, засоби особистої гігієни та текстиль.

Підтримка Lidl

Окрім величезної допомоги від покупців, Schwarz Group, до складу якої входить Lidl Polska виділив підтримку громадянам України на суму 47 мільйонів злотих. Наразі у польских магазинах Lidl триває збір продуктів для Федерації польських харчових банків та Caritas Polska. Ті, в свою чергу, передадуть продукцію нужденним українцям.

Також рітейлер підтримує українських біженців у пошуці роботи. Тепер оголошення про прийом на роботу публікуються двома мовами – польською та українською. Це допоможе українцям, які хочуть працевлаштуватись, але стикаються з проблемою мовного бар’єру.

Найдешевші магазини Польщі

Згідно зі свіжою аналітикою Shopping Basket Research and Report, Lidl увійшов у трійку магазинів із найнижчими цінами. Також демократичними визнали Auchan та Kaufland.

А от популярна мережа Biedronka втратила титул одного з найдешевших магазинів країни і посіла місце у рейтингу найдорожчих.

Середня вартість продуктового кошику у супермаркетах Biedronka склала майже 280 злотих, а, наприклад, у Auchan – 233,15 злотих. У Lidl в середньому доведеться віддати 254,15 злотих.

Читайте також: Магазини Lidl запустили у продаж українські товари – що можна купити в Польщі