Польський бренд Sinsay відкрив свій флагманський магазин у ТРЦ Sky Park

ТРЦ Sky Park у Вінниці продовжує посилювати свій tenant-mix. У листопаді перелік брендів доповнив магазин Sinsay, який входить до польської LPP Group.

Магазин займає весь третій поверх ТРЦ і безперечно стане ще одним якорем, який привабить додатковий трафік — сім’ї з дітьми та молодь. Загальна площа об’єкту складає близько 1 200 кв. м.

Асортимент бренду включає в себе одяг, взуття, прикраси, аксесуари та товари для дому, також є доросла, підліткова та дитяча лінії.

«Магазин Sinsay успішно працює у нашому київському ТРЦ Aladdin більш ніж вісім місяців, за цей час він став улюбленим магазином для більшості відвідувачів. Ми дуже раді співпраці з компанією LPP у чотирьох наших ТРЦ у Києві, Львові, а тепер і у Вінниці. Ми й надалі плануємо посилювати tenant-mix ТРЦ Sky Park», – прокоментувала Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management.

Довідка. ТРЦ Sky Park є першим професійним торговельно-розважальним центром Вінниці. ТРЦ відкрився 23 вересня 2006 року. Його загальна площа становить 30 000 кв. м, орендна – 20500 кв. м. Комплекс складається з торгово-розважального центру (25 000 кв. м) та бізнес-центру (5 000 кв. м). Влітку 2018 року інвестиційна компанія Dragon Capital завершила угоду щодо придбання ТРЦ. З того часу нова керуюча компанія Dragon Capital Property Management розпочала активний процес реновації ТРЦ: реконструкції та оновлення пула-орендарів.

Портфель об’єктів торговельної нерухомості Dragon Capital також включає ТЦ Piramida, ТРЦ Аладдін, ТРЦ Smart Plaza Obolon у Києві та ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Джерело