Як ТРЦ готуються до новорічних свят?

ТРЦ вже розпочинають підготовку до новорічних свят – прикрашають свої інтер’єри, облаштують фотозони та анонсують святкові програми. Як до сезону новорічних свят готуються одні з найкращих торгових центрів України, читайте в ексклюзивному матеріалі УРТЦ.

ТРЦ Lubava

Найпопулярніший черкаський ТРЦ підготовку до Нового року розпочав ще до початку грудня. На фасаді торгового центру вже палають гірлянди, які створюють новорічний настрій ще на вході. Атмосфера свята панує і всередині, де розмістилася яскрава фотозона, головна ялинка та безліч тематичних декорацій.

ТРЦ Piramida

У столичному ТРЦ Piramida до свят готові. Серед торгового центру красується біла ялинка з великою цифрою 2022. Навколо неї безліч сріблястих прикрас і подарунків, що символізують новорічні свята.

ТРЦ Fabrika

Не відстає і Fabrika (Херсон) – усередині торговельного центру встановили велику новорічну ялинку. А довкола обладнали казкову локацію для креативних фото. У соціальних мережах ТРЦ вже зовсім скоро обіцяють анонсувати святкові розіграші та круті подарунки.

ТРЦ РайON

Святкову ялинку встановили ще в одному київському ТРЦ – РайОН. Прикрасили приміщення у біло-синій стилістиці. До того ж у торговому центрі планують влаштувати новорічний ярмарок.

ТРЦ Sky Park

ТРЦ Sky Park у Вінниці до святкового сезону запалив новорічні вогні. Безліч гірлянд та казкова локація для тематичних фото чекають на всіх відвідувачів ТРЦ.

ТРЦ Nikolsky

Nikolsky також повним ходом готується до Нового Року. Фасад ТРЦ засвітився яскравими ліхтариками. Усередині панує справжнє свято – весь інтер’єр прикрашений новорічними прикрасами, святковими елементами та блискучими гірляндами.

Nikolsky створює новорічну атмосферу і у харківському метро.

10 грудня у ТРЦ Nikolsky відбудеться урочисте відкриття головного символу Нового року – ялинки. На всіх відвідувачів чекатиме шоу-програма з Дідом Морозом, дитячою розважальною програмою, конкурсами, солодкими подарунками та безліччю інших сюрпризів.

ТРЦ Forum Lviv

Яскраві вогні, подарунки, новорічні пісні та магічна атмосфера свята витає і у Forum Lviv. Чарівні локації для фото чекають на львів’ян не лише всередині ТРЦ, а й зовні. На сторінках торговельного центру у соціальних мережах вже відбуваються новорічні розіграші та святкові анонси.