Понад 92 000 товарів за 68 днів війни: як мережа EVA допомагає українцям

Найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я EVA продовжує працювати скрізь, де це можливо, забезпечувати українців товарами першої необхідності та надавати благодійну допомогу.

Станом на 2 травня оперативний штаб EVA надав гуманітарну допомогу за 318 запитами із 133 міст у всіх областях України. Загалом на потреби ТрО, ЗСУ, ТПО, лікарень, пологових будинків, перинатальних центрів, інтернатів, шелтерів для переселенців надано понад 92 000 одиниць товарів першої необхідності (гігієнічні, миючі, пральні засоби, товари для догляду за дітьми тощо).

Також лінія магазинів EVA налагодила масштабну співпрацю із закордонними партнерами з постачання великих партій товарів для ТРО, ТПО, лікарень тощо. Незважаючи на логістичні проблеми, завдяки сприянню БФ «Твоя опора» 341 палету санітайзерів, мила, шампунів та кремів було розподілено на потреби одержувачів із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської , Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Читайте також: В Україні працюють вже три гуманітарні хаби компанії Епіцентр

Допомогу отримали обласні центри контролю та профілактики хвороб, лікарні, амбулаторії, центри первинної медико-санітарної допомоги, пологові будинки, репродуктивні та перинатальні центри, шелтери та пункти видачі допомоги для переселенців, громадські організації, міські ради та державні адміністрації.

Окрім гуманітарної допомоги, для волонтерських, громадських організацій та державних установ, які мають власне фінансування та готові закуповувати необхідні товари на благодійні потреби, EVA запровадила спеціальну соціальну знижку.

Окремо компанія розглядає запити придбання великих партій товарів для благодійних цілей. Даний варіант взаємодії дозволяє волонтерам та представникам офіційних організацій економити час та пальне, а також отримати необхідну кількість товару в одному місці.

Для з’ясування можливості отримання знижки або оптової закупівлі товару необхідно звертатись з відповідним запитом на гарячу лінію 0 800 303 700 або до магазинів мережі EVA.

Джерело