В Україні працюють вже три гуманітарні хаби компанії Епіцентр

Започаткований групою компаній Епіцентр гуманітарний штаб Києва за весь час роботи опрацював понад 6300 тонн допомоги для військових, територіальної оборони та мирних жителів.

У перші дні повномасштабного наступу ворога на Україну Епіцентр став передовим захистом гуманітарної безпеки столиці.

Завдяки власній інфраструктурі та логістиці компанія вибудувала повний ланцюжок постачання гуманітарної допомоги до столиці в умовах військового стану. Медичні товари, ліки, продукти харчування, одяг та засоби гігієни продовжують надходити до Києва з усіх куточків світу: Німеччини, Албанії, Швейцарії, Фінляндії, Норвегії, США та інших країн.

Загалом Гуманітарним штабом Києва прийнято майже 8200 палет допомоги загальною вагою 6300 тонн. Вона включає продукти харчування, одяг, мед препарати і т.д.

При цьому карта гуманітарного штабу за цей час суттєво розширилася і зараз налічує 57 складів, які гарантують підтримку життєдіяльності кожного з районів Києва за будь-яких обставин.

Підтримку Збройних Сил України визначено засновниками та керівництвом компанії пріоритетом №1. За словами співзасновниці групи компаній Епіцентр К Галини Гереги, загальна вартість допомоги країні вже перевищила 300 млн грн.

«З початку війни всі ресурси компанії — товари в торгових центрах, склади, транспорт — прямували на потреби ЗСУ, ТРО та громадян, які постраждали від бойових дій. У співпраці з КМДА у Києві було створено ефективну систему гуманітарних штабів, куди й досі продовжує надходити допомога з усіх куточків світу», — каже вона.

За словами Галини Гереги, підтримка військ, мирних громадян, збереження економіки України та робочих місць у компанії зараз залишаються головними орієнтирами у роботі Епіцентру.

Допомогу від Епіцентру, окрім столиці, отримують й інші міста України. Зокрема, на заході країни гуманітарний штаб організовано спільно з Інтерспортом України.

За місяць роботи він уже доставив та передав Збройним силам України та теробороні одяг, взуття, теплі речі на суму майже 20 млн грн. Працівники компанії опрацьовують листи і щодня відвантажують допомогу нужденним.

У Центральній Україні Епіцентр на прохання місцевої влади створив хаб, який із середини березня цілодобово приймає біженців із Маріуполя, Бердянська, Мелітополя та інших гарячих точок. За весь період тут зареєстровано та надано першу допомогу близько 100 000 переселенців.

На території хаба спільно з волонтерами та місцевою владою було облаштовано павільйон, у якому проходить прийом та реєстрація біженців. Компанія забезпечила підведення комунікацій, надала необхідне обладнання, меблі та інше. Також було здійснено монтаж двох модульних будинків на території хаба, в яких проживатимуть лікарі, які надають медичну допомогу біженцям.

Читайте також: Столичний маркет-мол «Даринок» відновлює роботу: які орендарі відкриються у травні?

У хабі біженці також постачаються харчуванням, одягом, ліками, предметами особистої гігієни, товарами першої необхідності та іншою допомогою.

Компанія продовжує тісно співпрацювати з місцевою владою Харкова, одним із найбільш постраждалих від ворожих обстрілів міст України. Зокрема, постачаючи товари, необхідні для забезпечення потреб лікарень, бомбосховищ, рятувальників та городян.

Особливо активно Епіцентр допомагає департаменту ЖКГ, який забезпечує ремонт та усунення аварійних ситуацій у житловому секторі міста. Крім того, надає будівельні матеріали та інструмент, необхідний для розбирання завалів. Окремо компанія працює над забезпеченням потреб рятувальників, лікарів та інших держслужбовців. Загальна сума допомоги Харкову вже перевищила 20 млн. грн.

Ще одним напрямком, на який були спрямовані зусилля компанії, стала всебічна допомога Буче та Ірпеню за умов жорстоких нападів противника. Гуманітарна допомога до цих міст прямувала з різних куточків України та світу, і для її збереження Епіцентр надав свої склади, спеціальний інвентар, навантажувачі та вантажні автомобілі.

Джерело