Понад півмільйона людей вакциновано в «Епіцентрі»

Починаючи з серпня, «Епіцентр К» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я розгорнув у своїх ТЦ пункти масової вакцинації.

За цей період в «Епіцентрі» відкрилося вже 43 таких пункти, шість із яких працює у столиці. За даними Епіцентру, загалом щеплення від COVID-19 змогли отримати вже понад 500 тис. осіб.

«Епіцентр» створив усі необхідні умови для того, щоб усі бажаючі мали змогу здійснити щеплення: облаштували пункти вакцинації та відвели для них спеціальні зони у ТЦ. Широка доступність торгових центрів у різних регіонах дозволяє легко та в будь-який час отримати щеплення. Ми також продовжимо розширювати їхню географію, відкриваючи нові мобільні пункти вакцинації», – зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Вакцинація здійснюється без попереднього запису та реєстрації вакцинами AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer та Moderna.

Наразі пункти вакцинації у ТЦ «Епіцентр» працюють у: Запоріжжі, Мукачеві, Івано-Франківську, Вінниці, Долині, Дрогобичі, Дубні, Житомирі, Кам’янці-Подільському, Кременчуці, Краматорську, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівне, с. Лиманка Одеської області, Старокостянтинові, Тернополі, Ужгороді, Умані, Харкові, Хусті, Черкасах, Чернівцях, Шепетівці та Києві.

На офіційній сторінці «Епіцентр К» можна дізнатися про актуальний графік роботи центрів вакцинації в ТЦ, а також представлені в кожному з них види вакцин.

Джерело