Магазин без каси: Tesco впроваджує формат GetGo

Британська мережа супермаркетів Tesco відкрила свій перший магазин, де покупці можуть робити покупки, не переглядаючи товари та не шикуючись у чергу на касі. Магазин знаходиться у Холборні, центрі Лондона.

GetGo

Щоб увійти до нового супермаркету, який називається GetGo, покупці повинні завантажити програму Tesco. Після реєстрації потрібно відсканувати створений на телефоні QR-код та можна йти за покупками. У магазині відвідувачі можуть придбати необхідні товари, не скануючи їх у касі. Камери та ваги визначають, які товари покупець бере, та скільки. Оплата відбувається автоматично після виходу з магазину.

Купуючи сигарети та алкоголь, клієнти повинні йти в окрему зону під наглядом співробітника, щоб перевірити, чи покупці відповідають віковим обмеженням.

Відповідь на Amazon Fresh

GetGo – це відповідь Tesco на технологію Amazon Just Walk Out. Шість місяців тому Amazon відкрила свій перший безкасовий супермаркет в Ілінгу, районі на заході Лондона. Незабаром після цього американці відкрили другий такий магазин у Уемблі-парку.

Судячи з звітів компанії, такі магазини виявилися в півтора рази ефективнішими за звичайні – їх оборот виявився істотно вищим через граничну простоту здійснення покупки.

«Ми постійно шукаємо способи покращити якість покупок. Наше останнє нововведення пропонує клієнтам зручну оплату замовлення “на ходу”, допомагаючи їм заощадити трохи більше часу», – прокоментувала Кевін Тіндалл, керуючий директор магазинів Tesco.

Джерело