Присвячений географічним міфам: “Сільпо” відкрив перший магазин у 2023 році

Мережа “Сільпо” відкрила новий магазин у селі Крюківщина Київської області. Це перше відкриття рітейлера у 2023 році.

У прес-службі компанії УРТЦ розповіли, що дизайн нового супермаркету присвячений відомим географічним міфам та помилковим відкриттям.

Наприклад, як Христофор Колумб відкрив Америку, хоча думав, що приплив в Індію чи уявленню людей про те, що Земля тримається на трьох китах, чи на слонах та черепасі. В магазині багато ілюстрацій з географічними картами, історіями великих мореплавців та їх подорожами.

Вивіски відділів нагадують про багатошаровість нашої планети, як в історичному, так і у фізичному плані. Касові лайтбокси оформлені у вигляді компасів, які є головним атрибутом мандрівників. Фішка магазину — арт-об'єкт в зоні овочів у формі голови, всередині якого розташовані материки та логотип “Сільпо”. Це ілюстрація відомої теорії “порожнистої землі” зі своїм сонцем, материками та екосистемою, - йдеться у прес-релізі.

Виглядає це так:

Ще одна особливість нового магазину - корнер з розливним пивом від крафтової броварні "Сільпо" Beermaster Brewery. У ній можна придбати близько 10 різних сортів пива, елю, стаут та інше.

Також магазин у Крюківщині має WI-FI, коворкінг, зарядну станцію та власний паркінг.

Читайте також: “Сільпо” планує запустити доставку Loko у Львові

Працюватиме магазин з 8:00 до 22:00, а його площа становить понад 1,5 тис. метрів квадратних. Покупці зможуть скористатися 9 звичайними касами та 6 касами самообслуговування.