Разом зі світовими зірками: Lever Couture створив цифрову сукню на підтримку України

Український Бренд Lever Couture створив унікальну цифрову сукню на підтримку України під назвою Love Letter to Ukraine.

Кутюр’є – Леся Верлінгіері українка, що мешкає зараз у Сполучених Штатах Америки, створила його зі своєю креативною командою. Про це компанія повідомляє у своїх соціальних мережах

Також до співпраці було залучено художнього директора Річчі Вільямса, OWOW Agency та маркетингове агентство Chest Of Wonders.

Тепер до проєкту може долучитися будь-хто. Щоб допомогти ініціативі, потрібно надіслати листа зі словами підтримки Україні та українцям. Потім вони будуть зібрані, надруковані на тканині та нашиті на кутюрну сукню ручної роботи.

Love Letter to Ukraine вже підтримали – Міла Йовович, Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма та Віра Фарміга.

Потім сукню передадуть до України, де вона буде виставлена на аукціон. Усі гроші, виручені за продаж сукні, будуть передані Фонду Олени Зеленської та направлені на гуманітарні потреби.

Як правильно відправити листа?

Щоб ваш лист опинився на сукні, потрібно написати або намалювати послання на білому квадратному аркуші, потім відсканувати його і завантажити цей файл на сторінці проєкту.

Також зауважте, що усі повідомлення та малюнки будуть надруковані чорно-білим кольором.

Унікальна колекція українського бренду

Українсько-французький бренд Spogad представив благодійну колекцію аксесуарів із переробленого пластику.

Вона складається з вісім сумок та лімітовану лінійку прикрас “Zdyvo”. Творці зазначають, що кожна річ є сконцетрованим до кольорової пластини спогадом про Україну.

Прибуток обіцяли відправити на створення сортувальної станції та лабораторії з переробки пластику.

Читайте також: Чи варто відкривати торгові центри під час війни в Україні – поради девелоперам