Ребдендинг під час війни: Аkvarel відкриває перші магазини в новому форматі

В листопаді найбільший ритейлер України в сегменті канцелярських товарів та товарів для творчості Аkvarel відкриває перший магазин в новому іміджі та форматі. Новий стиль характерний простими лініями, яскравими кольорами та лаконічністю форм.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, в певний час команда компанії відчула, що зовнішня проєкція вже не може повністю демонструвати внутрішню. «Ми хочемо донести суспільству, що творчість, навчання та розвиток можуть бути ультрасучасними та креативними, — деталізують в компанії. — Також у нас з’явився новий персонаж — Чарівник. Адже творчість — це справжня магія. Підготовку проєкту було розпочато ще до повномасштабного вторгнення, звичайно, війна внесла свої корективи, проте ми це зробили».

Зміни розпочали з соцмереж. Їх оновили не тільки візуально, а й змінили сам підхід до комунікації, тональність бренду.

В листопаді буде відкрито два магазини: перший магазин в оновленому стилі у самому серці України — в Полтаві, другий — у місті Дніпро, в ТРЦ Apollo. Тут відвідувачі побачать стильний логотип, зручну навігацію, оновлену уніформу працівників. Незмінними залишаються якість обслуговування, широкий асортимент та доступні ціни.

«Як і кожний бізнес, ми відчули на собі наслідки війни у країні. Та все ж змогли зберегти робочі місця та не скорочувати штат. Так, було складно, але ми впорались. І вже на початку літа розпочали масштабування. Активно допомагаємо ЗСУ, перераховуючи кошти на потреби армії та в фонд Сергія Притули», — розповідають у компанії.

Війна внесла корективи у життя, роботу, бізнес. Але Akvarel має багато ідей та вперто будує плани щодо їх реалізацій. «Ми впевнені, в ці складні часи потрібно працювати ще більше. Для підтримки економіки, співробітників та країни в цілому, забезпечувати тил нашим бійцям. Все буде Україна», — впевнені в мережі.

Читайте також: В ТРЦ King Cross Leopolis відкрилася пекарня Lviv Croissants