У Львові з’явиться ще один торговельний центр

У Львові збудують чотириповерховий торговельний центр на вул. Стрийській, 332, що неподалік автовокзалу. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво погодили 24 жовтня на засіданні виконавчого комітету ЛМР для ПП «Золота Підкова».

«Зараз, якщо подивитися на відсоток готовності об’єктів нерухомого майна там, то він мінімальний. Натомість у цьому мікрорайоні є певні потреби з розвитку соціально-інженерної та транспортної інфраструктури, починаючи, наприклад, від транспортного моделювання вулиці Стрийської. Замовник готовий долучатися до цього», — зазначив під час засідання заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

Планують, що торговельний центр матиме чотири поверхи й підземний паркінг на 39 місць. Із боку вулиці Стрийської облаштують громадський простір.

Минулого року архітектурно-містобудівна рада затвердила містобудівний розрахунок будівництва торговельного центру на вул. Стрийській, 332. Його планують звести на ділянці 0,2050 гектарів, це — комунальна земля, на якій передбачена житлова та громадська забудова. Вид використання — для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва магазину-павільйону. Ділянку орендує ПП «Золота Підкова».

Читайте також: У Львові біля аеропорту планують звести триповерховий ТЦ