Російська ракета пошкодила АТБ на Львівщині – як виглядає супермаркет

Після чергового ракетного удару рф по території України пошкоджень зазнав один із супермаркетів АТБ у Львівській області. Також окупантам вдалося влучити у об‘єкт критичної інфраструктури.

У поліції Львівської області повідомили про влучання у супермаркет, а регіональний портал VGORODE уточнив інформацію про те, що це точка мережі АТБ.

На місці влучання є вирва. На сусідній вулиці зруйнувалася стіна магазину, – розповів начальник Нацполіції області Максим Козицький.

За даними видання, сильно пошкоджено супермаркет неподалік Дрогобич. Ось такий вигляд магазин має після атаки:

Оскільки удар прийшовся на комендантську годину, ні співробітників, ні відвідувачів у АТБ не було, тож ніхто не постраждав.

“Доставка добра” від “Сільпо”

Мережа супермаркетів “Сільпо” пропонує всім охочим долучитися до ініціативи “Доставка добра” у Херсоні.

Акція покликана підняти настрій мешканцям прифронтового міста та показати, що вони не одні. Для того, щоб взяти участь, потрібно залишити свої слова підтримки херсонцям у спеціальному телеграм-боті за посиланням.

Потім ці слова розмістять на листівках, які вкладатимуть у замовлення містян кур’єри у якості приємного бонуса. У “Сільпо” зазначають, що ця “Доставка добра” лише перший етап і сподіваються, що незабаром до ініціативи долучаться Луганськ, Донецьк та міста у Криму.

Читайте також: АТБ запускає доставку продуктів через “Нову пошту” – де доступна послуга