Через скандал з Каньє Вестом: Adidas може втратити майже 800 млн доларів

Відома компанія Adidas готується рахувати мільйонні збитки у 2023 році через припинення співпраці з популярним американским репером Каньє Вестом.

Про це повідомляє Yahoo!Finance.

Компанія вирішила розірвати будь-які стосунки з Вестом через його відверті антисемітські заяви, у центрі уваги опинився бренд кросівок репера Yeezy. Adidas ухвалили рішення у жовтні 2022 року і наголосили, що такі висловлювання музиканта суперечать їх цінностям.

Скільки може втратити компанія?

У Adidas зазначили, що є реальна можливість втратити цьогоріч 1,3 мільярда доларів від продажів у річному розрахунку та 533 мільйони доларів операційного прибутку.

Наразі компанія шукає рішення щодо подальшої долі кросівок Yeezy. Є варіант перепрофілювання частини лінії взуття або взагалі її повного списання. Якщо все взуття буде списано, корпорація може втратити за рік 750 мільйонів доларів операційного прибутку.

За даними Financial Times, Adidas відзвітує про втрату прибутку вперше за 31 рік. На тлі цих заяв акції компанії різко впали на цілих 10%.

Цифри говорять самі за себе. Наразі ми не працюємо так, як мали б. 2023 рік буде роком формування бази, на основі якої знову вдасться стати прибутковою компанією, – заявив генеральний директор Adidas.

У 2023 році головними фокусами роботи корпорації стануть споживачі, атлети, працівники та партнери у сфері ритейлу.

Читайте також: Supreme відкрив флагманський магазин у Лос-Анджелесі