Rozetka, Makeup, Епіцентр та інші: рейтинг найпопулярніших інтернет-магазинів у лютому

У лютому 2023 року рейтинг найвідвідуваніших інтернет-магазинів майже не змінився. Про це свідчить звіт Retailers.ua, створений за допомогою сервісу аналізу джерел трафіку вебсайтів – SimilarWeb. Наголошується, що рейтинг відображає скоріше загальну динаміку ринку, а не точні дані.

Техніка та електроніка

У цьому сегменті трійка лідерів залишається незмінною із січня 2023 року — це національний маркетплейс Rozetka, а також омніканальній ритейлери COMFY та АЛЛО.

В лютому зі списку найпопулярніших вийшов tehnoezh, натомість увійшов інтернет-магазин samsungshop.com.ua, з показником 700 тис. відвідувань на місяць.

Косметика та парфумерія

Лідером сегменту залишається MakeUp, в лютому він просів на 2 млн відвідувань, от Brocard після перезапуску свого інтернет-магазина наприкінці січня, навпаки, збільшив відвідуваність на 200 тис.

З топу вибув інтернет-магазин французької марки Yves Rocher, але потрапив польський інтернет-магазин, який доставляє товари зі складу у Польщі за принципом крос-бордер торгівлі cosibella.com.ua.

Аптеки

Лідером категорії залишається сайт apteka24.ua, з січня він майже не змінив показник відвідуваності. А от у apteka911.com.ua відвідуваність скоротилася на 1,2 млн відвідувань. Мережі "Подорожник" з відвідуваністю 860 тис. вдалося цього місяця потрапити в рейтинг найкращих.

Fashion та спорт

В цій категорії відбулися помітні зміни. По-перше, у трійку лідерів увійшов польський інтернет-магазин крос-бордер торгівлі Answear, який витіснив Modivo.

На думку видання, це може бути пов’язано з підвищеною рекламною активністю Answear в інтернеті.

По-друге, минулого місяця з рейтингу випав інтернет-магазин LC Waikiki. Відвідуваність маркетплейсу впала менш ніж на 300 тис. По-третє, в топ потрапив магазин eobuv з відвідуваністю 680 тис.

Інші категорії

В цьому сегменті лідером залишається будівельний маркет-плейс "Епіцентр", а “Сільпо” з трійки найпопулярніших посунув інтернет-магазин atbmarket.

Також з рейтингу вибув ювелірний інтернет-магазин Sovajewels, але туди потрапив інтернет-магазин насіння, саджанців та рослин florium.ua.

Джерело: Retailers.ua

Читайте також: Новий СЕО RDA Андрій Лотоцький розповів про плани на 2023-й і тренди на ринку комерційної нерухомості