В ТРЦ Gulliver відкриється інтерактивний науковий музей

З 31 березня у київському ТРЦ Gulliver починає роботу інтерактивний музей "Відкривай портал у науку". Простір організували за підтримки Малої академії наук та однойменного Музею.

В компанії розповіли УРТЦ, що вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Зазначається, що цей музей стане справжнім порталом в науку і на практиці пояснить дітям та дорослим, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник.

Також у просторі можна познайомитись з явищами симетрії обличчя, відчуття балансу та магнетизму. З кожним науковим експонатом можна і необхідно взаємодіяти.

Ми помітили, що зараз не вистачає якісних заходів для дітей. Тому вирішили дати відповідь на цей запит у науково-ігровому форматі. Щасливі, що на цьому шляху зустріли Малу академію наук, які роблять неймовірні речі, популяризуючи цікаву науку. Обіцяємо, це буде захоплива історія для всіх – як дітей, так і батьків, – каже директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Досвід Музею науки МАН вже третій рік поспіль доводить, що дітям найцікавіше пізнавати науку через дотик, відчуття, спостереження та експерименти.

Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ Gulliver разом реалізувати цей проєкт, бо #наука_всюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати свій мозок та швидкість реакції, – розповідає директорка Музею науки Малої академії наук України Марія Дуброва.

Як потрапити до музею?

Забронювати місце можна за цим посиланням. Для цього виберіть подію в календарі, заповніть форму реєстрації та натисніть “Забронювати”.

Працюватиме музей з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні, та з 11:00 до 19:00 у вихідні. Понеділок та вівторок вихідні дні.

Розташовується музей на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. У випадку оголошення повітряної тривоги на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.

Читайте також: Новий ТРЦ BAOBAB незабаром відкриється під Луцьком