З початку повномасштабної війни Fozzy Group відновила роботу понад 100 магазинів

Завдяки ЗСУ, які відтіснили ворога з півночі країни та Київської області, одному з найбільших продуктових рітейлерів країни, що управляє мережами «Сільпо», «Фора», Thrash! Траш! і т.д., вдалося знову відкрити понад 100 магазинів.

У травні магазини «Сільпо» відкрилися у Бучі, Ірпені, інших містах Київської області та Чернігові. У червні компанія сподівається відкрити дещо у Києві та Харкові. Крім того, було відкрито два повністю нові «Сільпо» в Ужгороді та Львові. Десь у середині лютого вони були повністю готові та чекали свого відкриття на початку березня.

Хоча група зазнала й втрат — у перший місяць війни було знищено скад замороженої продукції, довелося закрити майже 30% усіх торгових об’єктів, було зупинено чи поставлено на паузу нові проекти та стартапи.

Але компанія все ж таки повертається до звичних ритуалів. У квітні знову почав працювати онлайн-магазин shop.silpo.ua. Відкриті фуд-холи «Сільпо» – вже працює 6 із 10.

Починається оновлення асортименту відповідно до побажань та нових потреб клієнтів. Із цим дуже допомагають партнери: як українські постачальники, яким вдається відновити свої виробництва та ланцюжки поставок, так і постачальники «Власного Імпорту», ​​кожен із яких підтримує Україну.

Логістика, яка зазнала найбільше перевтілень та змін через повномасштабне вторгнення, також налагоджується, незважаючи на поточні проблеми з пальним. Відновлено роботу розподільчих центрів. У компанії продовжують перевозити вантажі «Укрзалізницею», шукати і знаходити нові порти для міжнародних вантажів в очікуванні розблокування українців. Зі звільнених територій до автопарку надійшли нові автомобілі SCANIA, замовлені ще минулого року. З урахуванням більш довгих маршрутів доставки це дуже важливо для поповнення полиць магазинів.

Читайте також: За останній місяць роботу в Україні відновили 9 торгових центрів

За час війни 32 649 нових покупців приєдналися до банку «Власний рахунок». Обережно відновлюють стартапи. Відкрилося два із трьох київських спортивних клубів Apollo NEXT. Онлайн-магазин MAUDAU відновив доставку товарів по всій Україні. У травні знову відкрилася броварня Beermaster Brewery у Києві, а крафтове пиво поступово доїжджає до полиць супермаркетів «Сільпо».

Відкрилися ресторани та кафе у Києві: Positano з автентичною італійською піцою, Escobar, Who&Why Drinkery, хлібна майстерня Boulangerie Artisan та Le Grill у Le Silpo.

Агропромисловий напрямок також працює. Компанії вдалося засіяти понад 95% земель на підконтрольній Україні території. На 100% потужності працюють Ніжинський консервний завод, кондитерське виробництво «Богуславський завод продтоварів», рибне виробництво «Вогні Гестії» та Снятинська птахофабрика. Загалом відновили близько 95% робочих місць на аграрних та промислових підприємствах.

Fozzy Group продовжує надавати та поширювати гуманітарну допомогу по всій Україні. За 100 днів передали понад 1300 тонн продукції на потреби ЗСУ, лікарень, притулків та всіх, хто особливо гостро відчув біду. Також разом із Мінсоцполітики та БФ «КШЕ» ввезли в Україну понад 490 тонн гуманітарної допомоги та роздали її в магазинах чотирьох мереж. Ще приєдналися до проекту «ЄДопомога» Мінсоцполітики: благодійники можуть придбати передоплату на товари для українців у скрутному становищі.

Для вимушених переселенців надали притулок у Чернівецькій області, для майже 1000 покликаних до ЗСУ передано захисне спорядження.

З командою з «Майстерні Чудес» навіть втілили гарний проект — матеріали із «Сільподії» передали на покращення захисту столичних пам’яток.

Джерело