У Львові відкрився новий торговий центр Fabrik

В асортименті торгових центрів Львова поповнення – у місті відчинив свої двері новий ТЦ Fabrik.

13 травня у Львові на вул.Стрийська,45 відкрили торговий центр Fabrik. Загальна площа комплексу складає 14500 кв. м, торгова – 9 500 кв. м.

Будівництво торгового центру розпочалося ще у грудні 2020 року, а відкриття було заплановано на березень цього року, проте через війну його довелося перенести. Незважаючи на військовий стан у країні та досить непростий час для бізнесу, у торговому центрі відкрили свої магазини оператори українського та міжнародного ринків. Зокрема, на першому поверсі представлено продуктовий супермаркет «Сільпо» у новому форматі.

Концепція комплексу

Торговий центр Fabrik займає лише перші два поверхи, а вище – з 3 по 6 поверхи – розташований офісний центр. Перевагою комплексу є дворівневий підземний паркінг, який сьогодні служить надійним укриттям для відвідувачів та працівників центру.

Загалом у торговому центрі розмістилося 25 магазинів, також представлено 6 ресторанів різного формату. Окрім продуктової мережі «Сільпо», у комплексі є й інші якірні оператори. На другому поверсі розташовані ритейлер побутової техніки та електроніки Фокстрот, польський магазин одягу SinSay та компанія JYSK, що спеціалізується на товарах для дому, меблів та фурнітури. Що стосується закладів харчування, то на першому поверсі комплексу розміщено піцерію Celentano, кафе-кондитерську SHOco, ресторан грузинської кухні Хінкальня та інші.

Будівництво, проектування та управління

Комплекс Fabrik проектувала архітектурно-інжинірингова компанія AVR Development. Сам торговий центр належить компанії “Ріел Естейт Груп”, в портфелі якої налічується вже понад 10 торгових та офісних центрів. Зокрема, туди і входить ТРЦ ЛАЗ-695, розташований поряд із Fabrik. Реалізацією та управлінням торгових центрів займається компанія WR Group.

Читайте також: В Ужгороді відкрився перший професійний ТРЦ

Відкриття

13 травня торговий центр Fabrik вперше відчинив свої двері для львів’ян та гостей міста. Проте війна таки внесла свої корективи, оскільки зараз у торговому центрі працюють не всі магазини. Деякі з них затримаються із відкриттям на кілька тижнів.

Жодних концертів, запрошених знаменитостей та розважальних програм: відкриття ТЦ Fabrik провели без урочистостей та гулянь.

«Ми вважаємо, що зараз недоречно влаштовувати галасливе та грандіозне відкриття з концертами. Усі орендарі Fabrik з розумінням поставилися до цього, тому що всі знають, наскільки важливо зараз передусім піднімати економіку країни», — розповідає представник компанії WR Group Юлія Будинкевич.

Сьогодні у зв’язку із запровадженням комендантської години торговий центр працює у скороченому режимі. Більшість магазинів та ресторанів працюють з 09:00 до 21:00, а двері комплексу відчинені для відвідувачів з 08:00 до 22:00.

Джерело