Шведська компанія спроектує новий ТРЦ на Петрівці

Проектанти думають, як реконструювати територію книжкового ринку, що переїде до нового ТРЦ.

Шведська компанія Stadsis AB розпочинає проектування території в районі книжкового ринку біля ст.м. Почайна для будівництва нового триповерхового ТРЦ загальною площею 350 тис. кв. м, орендною — близько 150 тис. кв. м. Про це розповів голова наглядової ради компанії Мандарин Плаза Олександр Черницький.

«Проектування триватиме близько півроку. Ми врахуємо інтереси всіх сторін, тому у складі ТРЦ буде відкрито сучасний книжковий ринок, де продаватимуться не лише книги, а й ліцензовані фільми та музика. Також у його складі буде будівельний супермаркет Building Mall», – пояснив Черницький.

Він додав, що поряд із ТРЦ відкриється багаторівневий паркінг. Суму інвестицій у новий проект він не озвучив. Але, за підрахунками керівників двох девелоперських компаній, може йтися про $300 млн.

Компанія Вагіфа Алієва купила корпоративні права компанії, яка мала право оренди двох ділянок у районі книжкового ринку біля станції метро Почайна (раніше Петрівка) загальною площею понад 4 га. Право оренди девелоперу продали структури Михайла Табачника, який планував збудувати на цій ділянці ТРЦ Petrovka Mall площею близько 150 тис. кв.

Проект ТРЦ Petrovka Mall. Фото: kramall.com.ua

Джерело