Компанія Hasbro проведе перший шопінг-стрім

Американська компанія Hasbro, один із найбільших виробників іграшок та настільних ігор, проведе перший у своїй історії шопінг-стрім.

Для проведення шоу Hasbro Holiday Shopping Live компанія вже запросила лауреата премії «Еммі» телеведучу Дафну Оз та автора Buzzfeed Івана Еміліо.

У рамках стриму глядачам буде запропоновано зробити замовлення товарів за мітками, доступними під час трансляції. На зустрічі також виступить експерт із упаковки подарунків Алтон Дюлейні, який поділиться з покупцями корисними порадами та рекомендаціями.

Стрім транслюватиметься в офіційному обліковому записі Hasbro в Instagram, а також на сторінці Facebook Live та на мікросайті Hasbro. Частину виручених від продажу коштів буде направлено до благодійного фонду Marine Toys for Tots.

Компанія пробує собі у новому просторі на тлі проблем із постачанням товарів. Hasbro зіштовхнулася зі складнощами у формуванні асортименту протягом року і не виключено, що до сезону розпродажів на ринку виникне дефіцит. За підсумками третього кварталу недопостачання призвели до скасування замовлень на суму близько 100 млн доларів, хоча згодом більша частина замовлень все ж таки була виконана.

«Ми вправно керуємо ланцюжком поставок, щоб гарантувати, що цього святкового сезону полиці магазинів будуть заповнені продукцією Hasbro», – прокоментував фінансовий директор компанії Hasbro Деб Томас.

Джерело