Сікстинська капела у ТРЦ: у США відкриється виставка Мікеланджело

Виставка «Сікстинська капела Мікеланджело» є колекцією відомих стельових фресок Мікеланджело із Сікстинської капели Ватикану, відтворених у форматі, що дозволяє глядачам особисто познайомитися з шедеврами.

Виставка розпочинає роботу 21 січня у торговому центрі Great Lakes у місті Ментор та буде відкрита для відвідувачів протягом місяця.

Пересувна вітрина, яка з моменту запуску у 2015 році зупинялася у Лос-Анджелесі, Чикаго, Сан-Дієго та Атланті, включає понад 30 репродукцій фресок Мікеланджело на стінах Сікстинської капели у натуральну величину.

«Ця виставка дає відвідувачам можливість познайомитися із найзнаковішими скарбами Риму. Кожен може насолодитися мистецтвом поблизу і отримати надихаючі та незабутні враження», — прокоментував Мартін Біаллас, генеральний директор SEE Global Entertainment, продюсер виставки.

На відміну від популярної іммерсивної виставки Ван Гога, де використовуються цифрові проекції, виставка Мікеланджело виконана «особливою технікою друку, яка імітує зовнішній вигляд оригінальних картин». На виставці будуть представлені всесвітньо відомі твори, такі як “Створення Адама” та “Страшний суд”.

Джерело