“Сільпо” відкриє ексклюзивний супермаркет у Новомосковську

Мережа супермаркетів "Сільпо" відкриває новий магазин у Новомосковську, Дніпропетровської області. Точка буде розташована за адресою: вул. Гетьманська, 47.

Офіційної заяви рітейлер ще не робив, але на сайтах з пошуку роботи все більше вакансій про пошук персоналу у Новомосковську — зокрема продавців, касирів, кухарів, обвалювальників м’яса та оброблювачів риби.

Точка стане першим магазином мережі в цьому місті і матиме ексклюзивний дизайн. Оформлення буде пов’язане якимось чином із картиною Леонардо да Вінчі “Мона Ліза”.

Про це можна дізнатися з дописів менеджера по персоналу Fozzy Group Олександри Пушко про пошук працівників:

Друзі, а ми скоро “Сільпо” в Новомосковську відкриваємо, по вул. Гетьманська, 47. В ексклюзивному форматі, між іншим…Підказка на фото, - йдеться у пості.

Деталі відкриття точки поки невідомі.

“Сільпо” в Польщі

Раніше ми писали, що топменеджерка польської мережі кав’ярень розповіла, що українська мережа магазинів “Сільпо” консультувалася з нею ще 2022 році, щодо можливого запуску формату pop-up.

Жінка анонімно зазначила, що цей проєкт рітейлера наразі на паузі і ніякої конкретики немає. Говорили із “Сільпо” про те, щоб мережа розмістила на день-два холодильні полиці з локальними продуктами у її кавʼярнях.

Ще один топменеджер, що знайомий з перебігом переговорів, розповідає, що Польща - не остаточне рішення рітейлера. Крім неї, “Сільпо” розглядає варіант виходу на ринок Румунії. Детальніше про особливості процесу, читайте в нашому матеріалі.

Джерело: All Retail

Читайте також: Як виглядає гастромаркет Forta у новому ТЦ BAOBAB (фотоогляд)