«Сільпо» запускає власну броварню в одному із столичних ТРЦ

Крафтова пивоварня Beermaster Brewery відкрилася у ТРЦ Respublika Park поряд із супермаркетом «Сільпо».

Нова пивоварня варитиме широку палітру сортів – від класичних до експериментальних варіантів. Відвідувачі, наприклад, зможуть скуштувати пиво з додаванням шоколаду, фруктів, овочів та навіть гречаного багету.

Поряд із пивоварнею починає роботу новий паб — Beermaster Brewery Pub. Саме тут регулярно відбуватимуться презентації свіжозвареного пива та нових сортів, дегустації.

У меню пабу до кожного пива підібрано саме ті закуски, які йому ідеально підходять. Щоб відвідувачам було легше орієнтуватися у правильних поєднаннях, у меню є відповідні позначки з рекомендаціями. Щоразу під час нового варіння пива кухня також представить новинку, яка рекомендуватиметься вживати саме з цим сортом.

Однією із фішок Beermaster Brewery стане повна відкритість гостей. Тут відбуватимуться регулярні екскурсії та дегустації. Кожен зможе розпитати пивоварів про секрети пивоваріння та на власні очі побачити, як народжується якісне смачне пиво, і, звичайно, продегустувати. Пиво можна буде придбати у Beermaster Brewery Pub, у пабі «Мокрі Вуса», а також у мережі супермаркетів «Сільпо».

Читайте також: Екс-партнер McKinsey став виконавчим директором мережі «Сільпо»