Sony Music оголосила про остаточний вихід з росії

Sony Music повністю залишає росію через півроку після припинення своєї роботи в країні. Таким чином, Sony Music Group стала першою звукозаписною корпорацією-мейджором, яка залишає рф остаточно.

“Прийнято рішення повністю залишити російський ринок і передати російську компанію та її штат під місцеве управління”, – йдеться у документі компанії.

Американська Sony планує прибрати свої треки зі всіх російських стріммінгові сервіси. Для розуміння, в бек-каталозі Sony Music такі артисти як Майкл Джексон, Джордж Майкл, Уїтні Х’юстон, Елвіс Преслі, Оззі Осборн, Мерайя Кері, Бейонсе, Шакіра, Рікі Мартін, Брітні Спірс, Джо Дассен, Крістіна Агілера та багато інших.

Місцева компанія, яка візьме на себе управління російським лейблом Sony, створена та очолена колишнім керуючим директором Sony Music Russia Аріною Дмитрієвою. Інформація про передачу заявки та реєстрацію нової компанії була розміщена на сайті Федеральної податкової служби росії 25 серпня.

Нова компанія є повністю незалежною та окремою від Sony Music Group організацією та представлятиме лише місцевих виконавців. Права на треки міжнародних виконавців не включені до умов угоди, тому з російських стрімінгових сервісів їх заберуть.

Читайте також: Найбільший у світі оператор tax free Global Blue йде з російського ринку