Свідоме знищення українського бізнесу: ТЦ «Барабашово» зазнав ворожих обстрілів

Внаслідок обстрілу російськими військами території торговельного центру «Барабашово» знищено кілька десятків торгових об’єктів. Ще кілька десятків магазинів мають суттєві руйнування.

20 травня близько 20 години 25 хвилин один із окремих торгових майданчиків ТЦ «Барабашово» було обстріляно. Внаслідок удару спалахнула пожежа. Миттєво про спалах було поінформовано підрозділи ДСНС. Бійці добровольчої пожежної дружини торгового центру разом із посиленою командою працівників сервісних служб прибули на місце займання протягом кількох хвилин і розпочали боротьбу з вогнем. Незабаром до них приєдналися підрозділи ДСНС.

Завдяки злагодженій та професійній роботі добровольців та рятувальників пожежу вдалося локалізувати вже о 21:20. Остаточно спалах було ліквідовано о 00:50.

Внаслідок пожежі фактично знищено один із торгових майданчиків, що окремо стоять. Жертв немає. Загальна кількість торгових об’єктів, які не підлягають відновленню, та загальна сума збитків встановлюється.

Профспілкові організації підприємців ТЦ “Барабашово” вже назвали цей обстріл “черговим актом тероризму проти українського бізнесу”.

«Ворожні обстріли «Барабашово» – це свідоме знищення українського бізнесу. Це спроба змусити підприємців відмовитися допомагати ЗСУ та простим мешканцям виживати у нелюдських умовах цієї кривавої бійні. Але обстріл 20 травня для кожного з нас — додатковий аргумент у бажанні робити все можливе і навіть більше на шляху до нашої перемоги», — відреагували підприємницькі профспілки на обстріл Барабашово.

Нагадуємо, нещодавно ТЦ «Барабашово» повідомив про поновлення роботи.