ТРЦ Nikolsky виповнився 1 рік

21 травня 2021 року у Харкові вперше відчинив свої двері ТРЦ Nikolsky.

Nikolsky став одним із найбільших та сучасних ТРЦ Харкова, а також одним із найдорожчих проектів торгової нерухомості міста. Більше того, ще до відкриття ТРЦ встановив національний рекорд України — «Найбільша конструкція у вигляді бані на будівлі» (3200 кв. м).

На момент відкриття ТРЦ Nikolsky частка вільних торгових приміщень становила менше 3%. У день відкриття торговельний центр відвідало 62 тисячі осіб. За тиждень – понад 330 тисяч осіб, за місяць – понад 1 млн осіб.

За досить короткий час Nikolsky став “візитною карткою” Харкова з потужними компонентами шопінгу та дозвілля. Інтерактивна підлога, найбільший медіа-фасад у місті, унікальний пул орендарів із різних країн — все це зробило об’єкт торговим центром нового покоління, а також улюбленим місцем відпочинку для харків’ян та гостей міста.

Нагороди:

  • 2012 – Кращий регіональний проект, City Awards;
  • 2013 – Кращий регіональний проект, CP Awards;
  • 2021 – Відкриття року, RAU Awards.

На даний момент ТРЦ Nikolsky не працює. 9 березня до торгового центру потрапила російська ракета. Наразі ведуться відновлювальні роботи. -1 поверх відкриється за два тижні.

Загальна площа ТРЦ Nikolsky складає 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць. У торговому центрі працювало понад 150 магазинів, оператори фаст-фуду та ресторанів, найбільший у місті кінотеатр Multiplex та один із найкращих у Європі боулінг-клуб Lucky Strike. Загальна сума інвестицій у проект становила близько $124 млн.