Стань Святим Миколаєм: В ТРЦ Lubava триває акція для діток загиблих і зниклих безвісти захисників

У черкаському ТРЦ Lubava триває Благодійна акція «Стань Святим Миколаєм» для діток загиблих і зниклих безвісти Захисників України. Про це повідомляють у департаменті гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Черкасців запрошують стати Святим Миколаєм для дітей, у яких війна забрала тата. Цього року Департамент соціальної політики Черкаської міської ради ініціював благодійну акцію для доньок та синів загиблих і зниклих безвісти Захисників України.

Дітки вже написали свої листи Святому Миколаю з побажаннями. Знайти їх можна на ялинці в ТРЦ Lubava. Алгоритм участі в акції простий:

  1. Оберіть листівку з побажанням, яке хочете виконати;
  2. Поверніть листівку з подарунком волонтерам, які чергують біля ялинки, до 16 грудня.

Долучитися до акції також можна через благодійний внесок до скриньки, яка знаходиться біля ялинки або на рахунок партнера акції — ГО «Україна НА ЧАСІ». Якщо немає можливості особисто обрати листівку з подарунком на ялинці, це можна зробити онлайн за посиланням: https://bit.ly/30ORC4B.

Якщо ви хочете, щоб дитина дізналася, від кого отримала омріяний подарунок, або бажаєте висловити їй свою підтримку, разом із подарунком можна передати свого листа.

Звіт про витрачені кошти буде оприлюднено на офіційному вебсайті департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Читайте також: У ТРК Сонячна Галерея відкрилась виставка творчих робіт «Країна сама себе не зробить»