Столичний маркет-мол «Даринок» відновлює роботу: які орендарі відкриються у травні?

Столичний маркет-мол «Даринок» планує у червні відновити роботу на 80% торгових площ.

Про це повідомив генеральний директор City Capital Group Андрій Федоров.

«На початок червня ми розраховуємо досягти показника 60% відкриття, а до кінця місяця – 75-80%. На сьогоднішній день жоден із орендарів не виявив бажання припинити співпрацю, тому сподіваюся, що поступово ми знову повернемось до попереднього ритму. Я щасливий, що наш Київ оживає, і «Даринка» має можливість зробити свій внесок у відновлення економіки країни», — пояснив він.

За його словами, у лютому та березні маркет-молл не припиняв роботу, тоді функціонували окремі якірні орендарі, такі як Територія мінімальних цін, аптеки та продуктові магазини.

Упродовж травня заплановано відкрити ще орієнтовно 11,5 кв. м торгової площі, а наприкінці місяця завершать підготовчі роботи та відчинять свої двері Сільпо та Сomfy. Крім того, готується до відновлення роботи дитячий розважальний центр Fly Park, також продовжуються роботи з будівництва нового великого фудкорту просто неба.

В мае «Дарынок» будет работать каждый день, с 10:00 до 17:00.

Читайте також: Коли ТРЦ Lavina Mall відновить роботу?

Як повідомлялося, з початку війни маркет-молл «Даринок» спільно з «Базаром на Лісовій», арт-заводом Platforma та Соworking Platforma відкрили благодійний фонд для допомоги людям у Деснянському районі Києва.

Наразі фонд пропрацював уже 20 тис. запитів та доставив понад 300 тонн гуманітарної допомоги в районі, зокрема їжу, товари для дітей, одяг, засоби гігієни. Також центр надає психологічну підтримку людям, які постраждали від війни.

«У травні, завдяки ініціативі засновника CCG Офера Керзнера, безкоштовним для входу та резидентів та нерезидентів стане Сoworking Platforma. Усі охочі зможуть не лише попрацювати у креативному просторі, а й отримати безоплатну консультацію від юристів та бухгалтерів», — уточнив Андрій Федоров.

Довідка. Маркет-молл «Даринок» є симбіозом торгового центру та традиційного ринку. На загальній площі 68 тис. кв. м розташовано понад 3 тис. торгових точок, у тому числі весільна галерея, поверх дитячих магазинів, два поверхи меблів, відділ верхнього одягу зі шкіри та хутра, коворкінг Platforma Office Club від Coworking Platforma, а також паркування на 1600 машиномісць.

Джерело