Світові ритейлери відмовляються реалізувати російську продукцію

Empire Company Ltd, Metro Inc. та Loblaw Companies Ltd. відмовляються від російських товарів на полицях.

Канадські продуктові мережі починають відмовлятися від продажу товарів вітчизняних виробників. З полиць місцевих супермаркетів зникають такі товари, як насіння, зефір у шоколаді та квас.

Про зупинення продажів товарів російських брендів заявили, зокрема ритейлери Empire Company Ltd., Metro Inc. та Loblaw Companies Ltd. Раніше на початку місяця багато торгових мереж припинили продажі російської горілки.

Наголошується, що Empire Company Ltd. (Торгові мережі Sobeys, Safeway і FreshCo) почала вилучати з продажу російські товари ще на початку березня. Аналогічні дії роблять у Metro Inc. У Loblaw Companies Ltd. відстежують, щоб товари із росії не замовлялися знову.

У середині місяця президент США Джо Байден ухвалив черговий пакет антиросійських санкцій, заявивши про заборону на імпорт горілки, морепродуктів та діамантів із росії. У свою чергу, влада Великобританії ввела 35% мито на імпорт низки товарів з росії, у тому числі горілку. Також готується рішення про заборону експорту в галузі елітної води, розкішних автомобілів та витворів мистецтва.

Читайте також: Російські магазини у Чехії змінюють вивіски на українські

Джерело