Торговий центр «Glass house» став найтехнологічнішою окрасою центру Бердичева

Будівництво за адресою вулиця Вінницька, 8 розпочалося ще кілька років тому, на місці зруйнованого старовинного житлового будинку. Тоді кілька підприємців відразу почали будувати торгові центри та об’єкти побуту.

Двоповерховий фотосалон і будівля магазинів звели порівняно швидко, а ось третина комплексу — триповерхова з мансардною надбудовою — довгі роки стояла як стіни з дахом.

Пізніше місцевий підприємець Віталій Верещак придбав довгобуди у попередніх власників, після чого будівельні роботи відновилися.

З 2018 по 2020 рік було зроблено всі внутрішні оздоблювальні роботи, оздоблення фасадів, благоустрій зовнішньої території, прибудовано ліфт та оснащено об’єкт сучасним інженерним обладнанням.

До того ж, ТЦ обладнали екологічною системою опалення, вентилювання та кондиціювання за допомогою теплових насосів та рекуператорів, яка дозволяє підтримувати оптимальну температуру у приміщеннях у будь-яку пору року з мінімальними витратами електроенергії та засобів відповідно.

Вирішили назвати новий торгово-офісний центр «Glass house», тобто скляну будівлю. І це була не просто назва, а концепція, за якою він почав наповнюватися: скляні перегородки, скляне оздоблення сходових кліток та перший у Бердичеві скляний панорамний ліфт.

Читайте також: Як виглядає новий ТРЦ Avenir Plaza у місті Буча

На третьому поверсі «Glass house» працює медичний центр «Малятко», де облаштовано три кабінети прийому лікарів, маніпуляційний та масажний кабінети, тобто вся необхідна інфраструктура, щоб повною мірою обслуговувати найменших пацієнтів. І все це вдалося завдяки тому, що орендодавці виявили максимум уваги до потреб орендарів та обладнали приміщення не тільки гарячою та холодною водою, опаленням та вентиляцією, але й виконали всі існуючі на сьогоднішній день норми щодо інклюзивності та доступності.

На першому поверсі торгового центру вже кілька місяців, як працює магазин національної мережі інструментів торгової марки «Дніпро».

Торговий центр «Glass house» на сьогоднішній день є найкращим прикладом співпраці міської влади, яка всіляко допомагала у будівництві та благоустрої території, власникам торгового центру та його орендарам, які в синергії дали Бердичеву чудовий об’єкт, що гідно прикрасив центр міста.

Джерело